Priateľské stretnutie slovenských riešiteľov projektu

Dňa 11.10.2024 sa na pôde Strednej odbornej školy technickej v Michalovciach uskutočnilo priateľské stretnutie slovenských riešiteľov projektu INVESTECH (Innovation Vocational Excellence and Sustainability in Tech, 101143958; ERASMUS-EDU-2023-PEX-COVE). Cieľom stretnutia bolo lepšie spoznať aktivity jednotlivých partnerov a nájsť medzi nimi možné prepojenia a synergie. Pozornosť sa tentokrát sústredila na SOŠ Michalovce, ktorí predstavili partnerom svoju školu, jej činnosti, projekty a úspešný systém duálneho vzdelávania v spolupráci s lokálnou firmou Lekos, ktorá sa zaoberá telekomunikačnými riešeniami.

Na podujatí sa zúčastnili predstavitelia Ekonomickej fakulty a Fakulty elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach, ASTRA a IT VALLEY.

# investech

# cove

# coveinvestech

“Za možnosť dozvedieť sa o škole viac a úžasnú pohostinnosť veľmi pekne ďakujeme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. ”