Si umelec/remeselník/kreatívec, ktorý by si chcel založiť vlastný podnik, ale nevieš, ako na to?

Poprípade podnikáš, ale chcel/a by si svoj biznis dostať na vyššiu úroveň? Ponúkame Ti možnosť zúčastniť sa na školení, ktoré je navrhnuté tak, aby si zlepšil/a svoje podnikateľské a digitálne zručnosti. Naučíš sa, ako efektívne riadiť svoj podnik, ako narábať s financiami, ako šikovne urobiť analýzu trhu a množstvo iných užitočných informácií, ktoré Ti pomôžu úspešne podnikať a zároveň mať čas na svoje umenie.

KEDY: 3.-5. mája 2023

KDE: Blagoevgrad, Bulharsko

PODMIENKY ÚČASTI:

• Znalosť anglického jazyka (školenie bude prebiehať v anglickom jazyku)
  • Snaha začať podnikať/podnikanie v oblasti remesiel a umenia
  • Ste zo Slovenska

Ak mate záujem a spĺňaťe podmienky, prosím vyplňte prihlášku.

Alebo pošlite  email na: nina.hadidomova@tuke.sk

Náklady spojené s účasťou na školení sú hradené z projektu TU Košice (doprava+ubytovanie+strava) do výšky 1230€. Školenie sa organizuje v rámci projektu MicroHUB (MicroHUB – podpora kreatívneho mikropodnikania na vidieku prostredníctvom webových nástrojov; číslo projektu: 2021-1-SK01-KA220-VET-000032999). Ak sa chcete o projekte dozvedieť viac, navštívte našu stránku www.microhub.erasmus.site.