MicroHUB

Online kurz vznikol v rámci projektu MicroHUB (Podpora kreatívnych mikropodnikov prostredníctvom webových nástrojov vo vidieckej oblasti; číslo projektu: 2021-1-SK01-KA220-VET-000032999). Projekt je koordinovaný Ekonomickou fakultou Technickej univerzity v Košiciach.

Ste umelec alebo umelkyňa a chceli by ste začať podnikať, alebo chcete svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň? Potrebujete vypracovať podnikateľský plán, ale je to pre vás tak trochu španielska dedina?

Potom je modul s názvom „Plánovanie a rozvoj podnikania“ presne pre vás. V tomto module v rámci online kurzu sa naučíte sa, čo je to vízia podniku a ako ju dosiahnuť, ako si stanoviť krátkodobé či strednodobé ciele, či ako urobiť jednoduchú analýzu konkurencie. Modul obsahuje návod, ako si zostaviť podnikateľský a marketingový plán a pômôže vám tak odštartovať alebo zlepšiť vaše podnikanie.

Kurz je zadarmo, stačí sa len zaregistrovať.

QR kód na online kurz:

Link na online kurz: https://microhub.erasmus.site/sk/online-tool/mooc/