MicroHUB

Online kurz vznikol v rámci projektu MicroHUB (Podpora kreatívnych mikropodnikov prostredníctvom webových nástrojov vo vidieckej oblasti; číslo projektu: 2021-1-SK01-KA220-VET-000032999). Projekt je koordinovaný Ekonomickou fakultou Technickej univerzity v Košiciach.

Ako riadiť podnik v kreatívnom odvetví? Ste umelec alebo umelkyňa, chcete podnikať alebo už podnikáte? Je toho naozaj veľa, na čo je potrebné myslieť.

Modul „Ako začať a riadiť podnikanie“ je tu na to, aby vám pomohol. Čo všetko sa v module dozviete? Zistíte, aku právnu štruktúru by váš podnik mal mať, ako vypracovať komunikačnú a marketingovú stratégiu, na čo si dať pozor pri obchodných zmluvách, ako viesť úspešné obchodné rokovanie, či ako ochrániť svoje umelecké diela. Modul vám teda poskytne šikovnú štruktúru podnikania, o ktorú sa môžete oprieť. Modul vznikol v rámci online kurzu projektu MicroHUB. Kurz je úplne zadarmo, stačí sa len zaregistrovať.

QR kód na online kurz:

Link na online kurz: https://microhub.erasmus.site/sk/online-tool/mooc/